Uwaga!
Nasza witryna używa w celach statystycznych plików cookies. Możecie Państwo nie zgodzić się na to zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Inaczej te pliki będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, z którego wchodzicie na naszą stronę. Więcej o plikach cookies dowiecie się Państwo tutaj.

Produkcja, sprzedaż, projektowanie i naprawa maszyn introligatorskich. Serwisujemy też maszyny CDS.

Jeżeli macie Państwo pytania chętnie na nie odpowiemy po skontaktowaniu się z nami pod
nr telefonu 698-875-233 lub adresem e-mail: apmaszyny@interia.pl

Nasze maszyny-Twój zysk

Chcemy Państwu zaoferować, bardzo dobrej jakości drut introligatorski, drut do zszywarek, znanej niemieckiej firmy, mającej tradycje i doświadczenie w produkcji tego rodzaju wyrobu.
Jest to drut o absolutnie właściwej sztywności, odpowiednim składzie chemicznym użytego materiału, pokryty warstwą cynku.
Spisuje się doskonale zarówno do zszywarek klasycznych (również do szycia oczkiem - cienki drut 0,5 mm i 0,55 mm - klamra nie pęka, nie zrywa), jak i przy szyciu w linii.
Mamy konkurencyjną cenę. Drut do zszywarek sprzedajemy w dwukilowych szpulach. Przy zakupie całego opakowania (tj. 10 szpul lub więcej), udzielamy rabatu.
Chętnie zostaniemy Państwa dostawcą.

Mamy w ofercie drut introligatorski w następujących grubościach:

Numer katalogowy Grubość drutu
DR0.5 0,5 mm
DR0.55 0,55 mm
DR0.6 0,6 mm
DR0.7 0,7 mm
DR0.8 0,8 mm


drut introligatorski   drut introligatorski


Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu: 698-875-233. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.