Uwaga!
Nasza witryna używa w celach statystycznych plików cookies. Możecie Państwo nie zgodzić się na to zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Inaczej te pliki będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, z którego wchodzicie na naszą stronę. Więcej o plikach cookies dowiecie się Państwo tutaj.

Produkcja, sprzedaż, projektowanie i naprawa maszyn introligatorskich. Serwisujemy też maszyny CDS.

Jeżeli macie Państwo pytania chętnie na nie odpowiemy po skontaktowaniu się z nami pod
nr telefonu 698-875-233 lub adresem e-mail: apmaszyny@interia.pl

Nasze maszyny-Twój zysk

Szanowni Państwo,

Do zakresu działalności naszej firmy należy także projektowanie maszyn introligatorskich i projektowanie maszyn farmaceutycznych. Zajmujemy się innowacją w szeroko pojętym zakresie technicznym.

Jeśli macie Państwo problem z zakupem maszyny bądź urządzenia ponieważ takowe po prostu nie jest nigdzie produkowane lub potrzebujecie dołączyć do Waszej maszyny lub rozbudować ją o podzespół, o którym z góry wiadomo, że nie istnieje w formie Was interesującej, prosimy o kontakt z nami. W przeważającej większości przypadków jesteśmy w stanie skonstruować to i wykonać dla Was ku obopólnemu zadowoleniu.

Stopień trudności technicznej nie jest tu najważniejszy. W grę wchodzą rozwiązania zarówno proste jak i mocno skomplikowane.

Zaręczamy Państwu, że zaprojektujemy maszyny introligatorskie i farmaceutyczne fachowo, po prostu tak, że to się Wam opłaci. Będziecie mieli Państwo maszynę wykonaną specjalnie dla spełnienia Waszych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z nami:
tel. 698 875 233

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.