Uwaga!
Nasza witryna używa w celach statystycznych plików cookies. Możecie Państwo nie zgodzić się na to zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Inaczej te pliki będą zamieszczane w Państwa urządzeniu, z którego wchodzicie na naszą stronę. Więcej o plikach cookies dowiecie się Państwo tutaj.

Produkcja, sprzedaż, projektowanie i naprawa maszyn introligatorskich. Serwisujemy też maszyny CDS.

Jeżeli macie Państwo pytania chętnie na nie odpowiemy po skontaktowaniu się z nami pod
nr telefonu 698-875-233 lub adresem e-mail: apmaszyny@interia.pl

Nasze maszyny-Twój zysk

Szanowni Państwo,

Zajmujemy się serwisem falcerek m.in. regeneracją wałków. Jeśli macie problemy z falcowaniem - pora przyjrzeć się wałkom falcującym i w razie potrzeby poddać je regeneracji, przywracając im pierwotną geometrię i stan.

Stan wałków falcerki to podstawa prawidłowej i efektywnej pracy maszyny. Uporczywe ich eksploatowanie w fazie kiedy wymagają już regeneracji często doprowadza do uszkodzeń mechanicznych co zdecydowanie podnosi koszt naprawy.

Regenerujemy wałki falcujące do różnych typów falcerek, m.in.: Intromy (FK.400S, FK4.400S), Eurofold, Stahl, GUK i innych, również w maszynach o nietypowych rozwiązaniach lub maszynach nie będących stricte falcerkami.
Przed zasadniczą operacją wymiany tulei poliuretanowych (czy mówiąc potocznie przed wymianą gumek) wałki są przez nas zawsze sprawdzane i w razie potrzeby przywracamy im właściwą geometrię.
Używamy tylko tulejek poliuretanowych i to z poliuretanu wysokiej jakości.
Żadnych "wynalazków". Sezonujemy. Profesjonalnie szlifujemy.

Jeśli operacja ma być na życzenie Klienta kompleksowa tj. z demontażem i montażem wałków- może być wykonana w siedzibie Klienta lub naszej firmy.
Do tego wszystkiego mamy bardzo atrakcyjne ceny.
I to nie jest reklama. Proszę sprawdzić. I to tyle, żeby Państwa zachęcić.
Zapraszamy.


Kontakt: tel. 698-875-233
Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.